Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 22.09.2023 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Серце ніколи не зможе забути, душа завжди буде чекати, розум вічно буде пам’ятати, а очі завжди будуть плакати

  13 вересня 2023 року в селі Станилівці попрощалися та провели в останню путь нашого Захисника Бігуна Олега Васильовича, який трагічно пішов з життя 7 вересня 2023 року.

  Попрощатися із загиблим прийшли рідні, близькі, друзі, військовослужбовці, побратими, представники влади та мешканці громади, які віддали шану й схилили голови за найвищу жертву нашого земляка в ім’я Батьківщини.

  Начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Погребищенської міської ради Сергій Скарбовійчук висловив щирі співчуття батькам, рідним загиблого воїна-Героя та наголосив: «Росія сьогодні бере усіх нас на виснаження, це велика країна, з великим населенням. Їм байдуже кого відправляти воювати, а в нас гинуть найкращі сини і доньки, - діти України. Наш обовязок сьогодні підтримувати воїнів й допомагати їм, допомагати бійцям, які отримали поранення, захищаючи країну та підтримувати сім’ї воїнів, які віддали свої життя за Україну».

  Слова скорботи та співчуття рідним і близьким покійного воїна також висловив старший офіцер четвертого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітан Андрій Соборов. Андрій Миколайович сказав, що війна триває і кожного дня гине цвіт нації. На жаль, Герої отримують фізичні та душевні травми, з якими не всі можуть жити далі. Неважливо чи загинув воїн на полі бою, чи помер в госпіталі від отриманих в бою травм, він назавжди залишається для нас Героєм. Ми сьогодні ховаємо Олега, серце якого не витримало душевної травми, але він назавжди залишається в нашій пам’яті мужнім захисником, який з перших днів боронив нас та нашу державу.

  Староста Левківського старостинського округу Людмила Штогрин повідомила, що Олег Васильович народився 12 червня 1984 року в м. Вінниця. Після закінчення школи навчався в кооперативному коледжі. В 2003 році був призваний на військову службу. Після служби в армії працював на підприємстві в м. Вінниця. Має доньку Валерію. З 18 березня 2022 року був мобілізований до Лав Збройних Сил України. Два місяці тому отримав поранення, 7 вересня 2023 року трагічно загинув. Вічна пам'ять захиснику!

  Небайдужа односельчанка, колишня вчителька школи с. Станилівка Віра Мединська закликала усіх присутніх вклонитися батькам за виховання сина, справжнього патріота, мужнього захисника України Олега Васильовича.

  Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо. Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого.

  Слава Україні! Вічна Слава нашим Героям!

  Відділ організаційної та інформаційної роботи

 

 

 

Органи влади