Сергій Волинський вручив Грамоти з нагоди Дня Конституції України
З нагоди 30-ї річниці Конституції України за участю представників органів місцевого самоврядування, депутатів, ветеранів та учасників російсько-української війни, керівників установ та організацій, громадськості відбулися урочисті збори.
Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували захисників та захисниць, які віддали своє життя за вільну і незалежну Україну, український народ, українську націю.
У своєму зверненні Погребищенський міський голова Сергій Волинський зазначив: «30 років тому у ніч з 27 на 28 червня 1996 року депутати Верховної Ради від імені Українського народу закріпили в Основному Законі шлях незалежного розвитку. Саме людина, її здоров’я, свобода, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою цінністю у державі.
Шлях до прийняття Конституції України був непростим. Зараз нам доводиться виборювати можливість жити у вільній державі. Даючи відсіч агресору, ми продовжуємо рішуче відстоювати наші цінності, наше право на життя і свободу, усі ті фундаментальні принципи, які закріплює Конституція.
Україна розпочинається з кожного з нас. І ми мусимо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі! Тож маємо бути єдиними і щодня, кожен на своєму фронті, спільно боронити Україну та наближати перемогу.
Ми схиляємо голови перед пам'яттю всіх Героїв, які віддали своє життя за те, щоб синьо-жовтий прапор майорів над нашою землею.
Ми дякуємо кожному захиснику і захисниці, які сьогодні тримають стрій і стримують ворога. Завдяки їхній мужності ми маємо можливість тут працювати, жити та виховувати дітей.
Хай же цей вікопомний день ще більше згуртує українську націю і спрямовує всі її економічні і політичні сили, весь потенціал на перемогу у війні з росією. Зичу добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки усім українцям. Бажаю Україні Перемоги, миру, злагоди та розквіту! Нехай попереду буде лише світле майбутнє. Слава Україні!».
З нагоди 30-ї річниці Конституції України Сергій Олександрович вручив Грамоти Погребищенської міської ради та її виконавчого комітету:
- учасникам війни з росією Пономарьову Володимиру Володимировичу (с. Спичинці), Дажуку Олегу Васильовичу (с. Паріївка), Головатому Сергію Васильовичу (м. Погребище), Аврамчуку Вадиму Петровичу (с. Борщагівка), Шадію Роману Сергійовичу (с. Педоси), Харченку Миколі Івановичу (с. Павлівка), Нікітюку Михайлу Михайловичу (с. Адамівка), Затхею Василю Андрійовичу (с. Гопчиця);
- волонтеру, директору СФГ "Зірка" с. Малинки, депутату Погребищенської міської ради Сіренку Олександру Васильовичу;
- керівнику Координаційного центру з гуманітарних та соціальних питань Погребищенської міської територіальної громади, депутату Погребищенської міської ради Білику Анатолію Миколайовичу.
Відділ організаційної та інформаційної роботи














































