Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 01.10.2022 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Сергій Волинський вручив Грамоту міської ради та її виконавчого комітету

  У третю неділю вересня своє професійне свято відзначають працівники лісового господарства України. З цієї нагоди Погребищенський міський голова Сергій Волинський та учасники робочої наради 16 вересня 2022 року привітали працівників Погребищенського лісництва ДП «Іллінецьке лісове господарство» Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства з професійним святом.

  - Цей день звертає увагу всіх людей на необхідність турботи про лісові насадження, про неприпустимість їх масової вирубки та засмічення.

  Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова і основа соціально - економічної стабільності країни в сучасних умовах війни та осінньо-зимового періоду,- зазначив Сергій Волинський. Він щиро побажав всім лісівникам громади, ветеранам галузі міцного здоров’я, родинного щастя, а Українській землі миру, і за сумлінну працю та з нагоди Дня працівників лісу вручив Грамоту Погребищенської міської ради та її виконавчого комітету з грошовою винагородою Анатолію Швецю, майстру лісу обходу №4 Погребищенського лісництва ДП «Іллінецьке лісове господарство».

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади