Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 29.05.2022 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  12 травня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Погребищенської міської ради під головуванням Сергія Волинського.

  Присутні на засіданні вшанували воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

  Члени виконавчого комітету розглянули та схвалили порядок денний з 23-х питань щодо забезпечення належної життєдіяльності громади в умовах воєнного стану.

  Зокрема, після інформування Олександром Недошовенком – начальником фінансового управління міської ради, внесено зміни до бюджету Погребищенської міської територіальної громади на 2022 рік та прийнято проект рішення Погребищенської міської ради «Про виконання бюджету Погребищенської міської територіальної громади за І квартал 2022 року».

  Також затвердженно міську цільову Програму розвитку малого і середнього підприємництва Погребищенської міської територіальної громади на 2022-2023 роки, внесенно та затвердженно зміни до Міської цільової програми соціального захисту жителів Погребищенської міської територіальної громади на 2022 рік.

  Іван Роздольський – головний лікар КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської міської ради проінформував про доступність та заходи з підвищення якості надання кваліфікованої первинної медичної, лікувально-профілактичної допомоги населенню Погребищенської міської територіальної громади.

  Про стан та перспективи надання спеціалізованої (вторинної) лікувально-профілактичної допомоги КП «Погребищенська центральна лікарня» Погребищенської міської ради йшлося в інформації Володимира Олексієнко – головного лікаря КП «Погребищенська центральна лікарня» Погребищенської міської ради.

  Олеся Мединська– начальник служби у справах дітей Погребищенської міської ради та Лариса Семчук - директор КУ «Центр соціальних служб» Погребищенської міської ради доповіли «Про хід виконання Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей Погребищенської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

  Про відзначення в Погребищенській міській територіальній громаді 26-ї річниці Конституції України йшлося в інформації Ігоря Гордійчука заступника Погребищенського міського голови.

  Людмила Заморока - начальник відділу надання адміністративних послуг та державної реєстрації Погребищенської міської ради доповіла про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг на території Погребищенської міської територіальної громади та інформаційної, технологічної картки.

  З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади