Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 18.06.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Родині загиблого військовослужбовця Дмитра Івановича Шоломіцького вручили державну нагороду - орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

  Указом Президента України від 17 листопада 2023 року №755 за мужність та героїзм, виявлені при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя. Шоломіцький Дмитро Іванович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

  Шоломіцький Дмитро Іванович народився 6 квітня 1987 року. Проживав з сім’єю у с. Черемошне.

  1 березня 2023 року внаслідок танкового обстрілу під час бою солдат гранатометного відділення вогневої підтримки загинув.

  Сьогодні, 3 квітня 2024 року, міський голова Сергій Волинський, старший офіцер ВОМР 4 відділу Вінницького РТЦК та СП Олександр Корж зустрілися із матір’ю та дружиною Дмитра Шоломіцького, який загинув у війні з російськими загарбниками та вручили орден.

  «Страшна війна забрала життя вашого сина та чоловіка, ми навіки у неоплатному боргу за його відданість Батьківщині. Прийміть слова вдячності за виховання мужнього захисника. Вічна пам’ять Дмитру. Герої безсмертні, пам'ять про них житиме в поколіннях», - зокрема, зазначив Сергій Олександрович, звертаючись до родини загиблого.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи

 

 

 

Органи влади