Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 26.02.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Шановні волонтери! Шановні мешканці Погребищенської громади !

  Щиро вітаю вас із нагоди Міжнародного дня волонтера – свята кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

  У 2014 році саме волонтери підтримали напівзруйновану армію, допомогли її відродити та зробили важливий внесок у збереження української державності.

  Коли на нашу землю прийшла велика війна, сотні тисяч українців згуртувались, аби захистити рідну землю та територіальну цілісність України.

  До волонтерського руху долучились чимало мешканців нашого краю, які з відповідальністю за майбутнє Вітчизни та її народу, всебічно підтримують усіх, хто потребує допомоги у цей нелегкий для країни час.

  З цієї нагоди висловлюю щиру вдячність усім вам, дорогі волонтери, всім мешканцям громади, хто віддає себе шляхетній, самовідданій і безкорисливій справі та допомагає нашим воїнам, людям, які потрапили в складні життєві обставини внаслідок рашистської агресії.

  Саме ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця об’єднує нас, додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука перемоги України.

  Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаю оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та всім нам миру!

  З повагою Погребищенський міський голова Сергій Волинський

 

 

 

Органи влади