Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 24.09.2023 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Шановні жителі Погребищенської територіальної громади!

  22 січня 1919 року увійшло в життя українців як вагоме національне свято – День Соборності України. 104 роки тому було проголошено Акт злуки, що фактично об’єднував український народ – Схід та Захід, розділений історією та кордонами інших держав. Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців.

  Як у ті непрості часи, так і тепер український народ знову відстоює ідею єдності, соборності та цілісності власної країни. Нас знову прагнуть розділити, ліквідувавши державу Україна, знищити як націю.

  Саме тому, сьогодні як ніколи, ми повинні цінувати і оберігати єдність нашої держави та зробити все, щоб відстояти її незалежність у війні з рашистською ордою.

  Вірю – наші мужні воїни, які захищають рідну землю, не дадуть ворогу зламати дух українського народу, ми вистоїмо перед усіма складнощами та збудуємо сильну європейську країну, гідну наших дітей.

  Тож прийміть найкращі привітання з нагоди Дня Соборності України! Нехай кожен громадянин зустріне його з відкритим серцем, з вірою про звільнення окупованих територій, відновлення миру в країні, в щасливе майбутнє держави та гідне життя.

  Зичу усім вам злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – перемоги у війні з росією.

  З повагою Погребищенський міський голова Сергій Волинський

 

 

 

Органи влади