Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 29.05.2022 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Шановні жителі Погребищенської територіальної громади!

  Двадцяте століття залишило нам у спадок події минулого, які не втрачають своєї значущості та актуальності сьогодні.

  До таких подій належить 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності України.

  Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців та символізує собою єдність українських земель та незламність духу українського народу. Саме тому, сьогодні як ніколи, ми повинні цінувати і оберігати єдність нашої держави та зробити все, щоб відстояти її незалежність у зв’язку із можливою зовнішньою агресією з боку Росії.

  Тож прийміть найкращі привітання з нагоди Дня Соборності України! Нехай кожен громадянин зустріне його з відкритим серцем, з вірою про відновлення миру на сході країни, в щасливе майбутнє держави та гідне життя.

  Зичу усім вам злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання демократичної і могутньої України.

  Хай непорушною буде міць нашої держави, достатком повниться її земля, єдиною родиною живе народ України! Здоров’я вам, миру, щастя та добра!

  З повагою Погребищенський міський голова Сергій Волинський

 

 

 

Органи влади