Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 18.06.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Шановні земляки!

  21 листопада – день вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

  В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави під час двох революцій:

  Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), обираючи для себе за найвищу цінність – честь, гідність, свободу свого народу, проявивши свою готовність до активності, єдності, і, заради майбутнього – відданої самопожертви.

  Дев’ята річниця Революції Гідності, на жаль, відбувається в умовах війни - масштабної агресії росії. Українці, які стояли на Майдані у 2014 році, сьогодні зі зброєю в руках на фронті із тисячами наших земляків захищають рідну землю.

  Є ті, хто навіки залишаться у нашій пам’яті Героями! Ми - гідний поваги народ, який пам’ятатиме кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

  Низький уклін бійцям, уклін волонтерам, всім тим, хто наближує Перемогу.

  Українці вистояли на майдані і переможуть у війні! Бо ми єдині у своїх прагненнях - бути вільними. Бути гідними свободи у рідній державі.

  Вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

  Слава українському народу! Слава Україні!

  З повагою Погребищенський міський голова Сергій Волинський

 

 

 

Органи влади