Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 05.12.2022 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Шановні земляки!

  21 листопада – день вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

  З незламною і нескореною душею український народ постав перед всім світом під час двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), обираючи для себе за найвищу цінність – честь, гідність, свободу свого народу, проявивши свою готовність до активності, єдності, і, заради майбутнього – відданої самопожертви.

  Ми знову в скрутну хвилину згуртувалися, підтримуємо один одного, допомагаємо нашим військовим, які звільняють українську землю від рашистських окупантів та роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України.

  Ми - гідний поваги народ, який пам’ятатиме кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

  Українці – великий народ, який заслуговує на щасливе життя в державі, де гідність людини та її свобода цінуються понад усе.

  Вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи!

  Нехай настане мирне небо над українською землею! Нехай буде добробут й родинна злагода у ваших домівках. Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

  Слава українському народу! Слава Україні!

  З повагою Погребищенський міський голова Сергій Волинський

 

 

 

Органи влади