Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 20.10.2021 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Шановні воїни, ветерани війни, захисники України, прийміть найщиріші вітання із Днем захисників і захисниць України!

  Наша сила українського духу та незламна віра допоможе подолати всі труднощі на шляху утвердження незалежної соборної держави!

  Мужність, героїзм, самовідданість і самопожертва захисників України – неоціненні. Ваші подвиги вписані кров’ю в літопис боротьби українців за незалежність і завжди нагадують нам про те, якою ціною дістається свобода, як здобувається право бути вільною, самодостатньою нацією.

  Наші воїни, захищаючи суверенітет і непорушність кордонів держави, зміцнюють віру українського народу у стабільний, гармонійний розвиток країни, надихають на плідну працю і сповнюють серця почуттям гордості і шани.

  Свято захисників і захисниць України символізує любов і шану людей до солдат і офіцерів Збройних Сил та інших військових формувань рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності нашої країни. І не дарма цей день був обраний для вшанування захисників України, адже 14 жовтня – це свято Покрови Пресвятої Богородиці, що особливо чествувалося за часів козацтва. Молитва до Богородиці рятувала від будь-якого ворога.

  Низький уклін і щирі побажання здоровʼя, добробуту і довголіття ветеранам війн, учасникам сьогоднішніх військових дій! Вічна слава подвигу полеглих героїв!

  З повагою Погребищенський міський голова Сергій Волинський