Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Шановні жителі та гості славетного і старовинного міста Погребище!

  Щиро вітаю вас із Днем міста, із 876-ою річницею від заснування Погребища та сорокаріччям із отримання статусу міста.

  Древнє і сучасне Погребище може пишатися тим, що в ньому народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють його обличчя.

  Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, набуваємо сучасного вигляду. Разом ми єдина і велика сім'я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя. Усі досягнення, якими багате місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців.

  Сьогодні, в день народження міста, ми всі як ніколи відчуваємо себе частиною нашої держави, Збройних Сил України, в складі яких наші земляки боронять Батьківщину від рашистської нечисті. Кожен відчуває себе частиною великої української родини, яка в єдності вистоїть і виборе мир.

  Висловлюю слова глибокої вдячності усім за вірність рідному місту, за добрі справи та активну волонтерську, спонсорську допомогу нашим захисникам!

  Бажаю всім добра, здоров'я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці та по всій Україні запанують мир і спокій! Нехай збуваються всі ваші заповітні мрії.

  Дорогі погребищани, низький уклін, шана та повага нашим землякам, які захищають наше місто і всю Україну у російсько-українській війні. Вічна пам’ять та слава загиблим героям. Слава Україні! Слава її воїнам!!! Разом до перемоги !!!

  З повагою Погребищенський міський голова С. ВОЛИНСЬКИЙ

 

 

 

Органи влади