Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 17.08.2022 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Шановні жителі Погребищенської громади!

  Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Української Державності!

  Україна вперше відзначає День Української Державності 28 липня - у День Хрещення Київської Руси-України,

коли вшановується пам’ять про видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого, який прийняттям у 988 році Християнства засвідчив цивілізаційний вибір Київської Руси, спадкоємцями якої є Галицько-Волинське князівство, Українська козацька держава, Українська Народна Республіка, Західноукраїнська Народна Республіка, Українська Держава, Карпатська Україна та сучасна Україна.

  Наша історія – це скрегіт козацьких шабель, стогони невільних людей на панських дворах, репресій, голодоморів, заграви воєн, повстань, революцій та їх герої ...

  Більше 350 років український народ боровся за відновлення української державності. Укравши нашу (русько-українську) історію та привласнивши ім’я (Русь), Москва завжди заперечувала самобутність українського народу, української нації, системно руйнувала зародки національної свідомості українців, прагнення відновити державність, забороняла мову. Брехливі московитські історики примушували українців забути своїх предків, історію, нівелюючи їх право мати власну ідентичність, мати державу.

  Наша країна – це широкі простори, золоті поля, калина, вишні в саду, тополі, родючий чорнозем, гори в хмарах, красиві ріки з краєвидами.

  Саме тому останні вісім років наші воїни захищають суверенітет, територіальну цілісність України, а з 24 лютого - її існування від рашистської нечисті.

  Війна за єдність, незалежність та право українців самим обирати своє майбутнє засвідчує нерозривний зв’язок між поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи світові неподільність української землі та непохитність її нації. Кращі сини нашої Батьківщини щодня ризикують життям заради миру та спокою на рідній землі.

  Впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні усі разом на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до свого краю та своєї України.

  Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. Нехай впевненість у кращому майбутньому окрилює нас на нові звершення в ім’я Соборної Незалежної України.

  Слава Україні!!!

  З повагою міський голова Сергій Волинський

 

 

 

Органи влади