6 червня в Україні відзначається День журналіста
Щиро вітаю всіх, хто присвятив себе служінню благородній журналістській справі, з професійним святом.
Журналіст – це не просто професія, це, насамперед, непроста і вкрай відповідальна суспільна справа, яка потребує від фахівців постійного пошуку подій для висвітлення та їх об’єктивного донесення до соціуму.
У цей непростий для нашої держави час, коли кожне слово має вагу, як ніколи важливо берегти найцінніше — мир, єдність і спокій у нашій країні. Нехай ваша професійна діяльність буде ще одним кроком до перемоги правди та утвердження миру на українській землі.
Зичу вам міцного здоров'я, добра, щастя, сімейного затишку і благополуччя. Творчого вам натхнення, вагомих здобутків у професійній діяльності, зростання аудиторії ваших шанувальників.
З повагою Погребищенський міський голова Сергій Волинський



























