Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 28.05.2023 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Завтра, 17 вересня, своє професійне свято відзначають рятувальники. З цієї нагоди Погребищенський міський голова Сергій Волинський завітав до 26 Державної пожежно-рятувальної частини м. Погребище 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

  – Ваша служба, без сумніву, одна з найнебезпечніших і в мирний час, і сьогодні - в умовах російсько-української війни. Бо це і робота в екстремальних умовах, і ризик для життя, а головне – відповідальність за життя інших людей. Рятувальники щоденно стоять на сторожі спокою наших мешканців. Велика вдячність вам за наполегливу працю і відвагу. З нагоди професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, сили й наснаги, фінансового забезпечення та легкої служби і всім нам швидкої перемоги над рашистським агресором та миру Українській землі, – сказав у вітанні міський голова.

  За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника Сергій Волинський нагородив Грамотами міської ради та її виконавчого комітету і грошовими винагородами працівників пожежно-рятувальної частини: Руслана Бунича, фахівця відділу забезпечення заходів пожежно-профілактичної роботи та Олександра Шульганя, радіотелефоніста.

  Начальник 26 Державної пожежно-рятувальної частини м. Погребище 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області Сергій Недошовенко також привітав трудовий колектив із професійним святом та подякував міському голові за співпрацю.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади