Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 05.12.2022 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Привітали аграріїв громади

  21 листопада 2022 року в сесійній залі міської ради відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня працівників сільського господарства.

  Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

  В особі нагороджуваних, всіх, хто присвятив себе хліборобській праці, привітав Погребищенський міський голова Сергій Волинський. Він наголосив, що сьогодні, в умовах війни аграрії своєю наполегливою працею суттєво докладаються до забезпечення економічної стабільності в країні, наближають перемогу над рашистським агресором. Керівник громади також зазначив, що свято співпало в даті з Всесвітнім днем дитини і висловив впевненість, що українські воїни, значна частина яких є вихідцями із аграрного сектору економіки, забезпечать перемогу у війні, зберігши для нашого юного покоління світле майбутнє.

  Сергій Волинський вручив представникам галузі Почесні грамоти Вінницької районної військової адміністрації, Грамоти Погребищенської міської ради та її виконавчого комітету з грошовими винагородами.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади