Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 13.04.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Проведене штабне тренування органів управління цивільного захисту Погребищенської міської ланки Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

  Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Вінницької області на 2021 рік, а також Плану основних заходів цивільного захисту Погребищенської міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженого розпорядженням міського голови від 17 березня 2021 року № 53 та з метою підготовки органів управління цивільного захисту Погребищенської міської ради до виконання завдань за призначенням 24 листопада 2021 року проведене штабне тренування органів управління цивільного захисту Погребищенської міської ланки Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

  Тема тренування: “Дії органів управління цивільного захисту Погребищенської міської ланки Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при переведенні з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період”.

  Керівник тренування – заступник міського голови, голова комісії з питань евакуації Погребищенської міської ради О.С.Тригуб.

  Мета тренування: удосконалення навичок керівного складу органів управління міської ланки Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при переведенні з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період, відпрацювання необхідних документів.

  До участі у тренуванні були залучені:

  • особовий склад відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Погребищенської міської ради;
  • оперативні групи спеціалізованих служб цивільного захисту міської територіальної громади;
  • члени міської комісії з питань евакуації.

  Під час тренування були відпрацьовані такі питання

  1. Переведення цивільного захисту громади з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.
  2. Організація приймання, розміщення та всебічного життєзабезпечення евакуйованого населення.

  Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Погребищенської міської ради

 

 

 

Органи влади