Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Продовжено подання заяв для конкурсного відбору кандидатів Молодіжної ради при Погребищенській міській раді

  У зв’язку з недостатньою кількістью поданих заяв на конкурс, продовжено подання заяв для конкурсного відбору кандидатів Молодіжної ради при Погребищенській міській раді.

  Формування складу проводиться відповідно до Положення про Молодіжну раду при Погребищенській міській раді, затверджене рішенням 34 сесії 8 скликання Погребищенської міської ради від 27.10.2022 №1050.

  ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ:

   Для участі в установчих зборах необхідно:

  1. Подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, загальноосвітнього навчального закладу.

  До заяви додаються:

  • прийняте у порядку, встановленому установчими документами організації, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Молодіжної ради.
  • біографічна довідка делегованого представника із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи;
  • інформація про отримання володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.
  • інші документи, які можуть додатково охарактеризувати кандидата ( за бажанням).

  Пакети документів на участь в установчих зборах приймаються з 05.01.2023р. по 18.01.2023р. включно за адресою: м. Погребище, вул. Б.Хмельницького, 81, кабінет 3.

  Установчі збори з формування складу Молодіжної ради при Погребищенській міській раді відбудуться 17.02.2023 року, початок зборів о 10-00 годині.

  Місце проведення: Погребищенська міська рада (м. Погребище, вул. Б.Хмельницького, 77, 3-й поверх будівлі, актова зала). Відповідальна особа від ініціативної групи за збір заяв, узагальнення наданих документів від кандидатів на вступ до Молодіжної ради при Погребищенській міській раді:

  Кулеша Наталія Володимирівна – головний спеціаліст сектору фізичної культури і спорту управління соціального захисту населення Погребищенської міської ради

  електронна адреса – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , телефон +38(096)1327847.

 

 

Органи влади