Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  22 вересня 2021 року в залі засідань Погребищенської міської ради Управлінням Державної казначейської служби України у Погребищенському районі Вінницької області (далі Управління) проведено економічні навчання з головними бухгалтерами розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

  В нараді приймали участь: міський голова Погребищенської міської ради Сергій Волинський, начальник управління Зоя Герасимович, заступник начальника управління-начальник відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Володимир Емха, начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку-головний бухгалтер Валентина Хоменко.

  У вступному слові міський голова Сергій Волинський ознайомив присутніх з перспективами розвитку Погребищенської міської територіальної громади, станом підготовки бюджетних установ до початку опалювального сезону, виконанням дохідної частини міського бюджету. Крім цього, міський голова звернув увагу на виконання видаткової частини бюджету у зв’язку із завершенням бюджетного року, зокрема, використання коштів субвенцій, в тому числі і субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

  Також міський голова наголосив на важливості співпраці органів казначейства, місцевих фінансових органів та розпорядників і одержувачів бюджетних коштів.

  В ході наради було розглянуто питання порядку складання та подання бюджетної та фінансової звітності, стан роботи щодо підключення клієнтів до системи дистанційного обслуговування (далі СДО) «Клієнт Казначейства-Казначейство», проінформовано присутніх щодо порядку роботи в СДО, актуальних питань казначейського обслуговування розпорядників і одержувачів за видатками та контрольних повноважень органів казначейства і застосування заходів впливу за порушення бюджетного законодавства.

  Підводячи підсумки, начальник управління Зоя Герасимович наголосила на перевагах системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства-Казначейство» та на важливості пришвидшення використання коштів субвенцій з державного бюджету за умов дотримання чинного законодавства, недопущенні кредиторської і дебіторської заборгованості.

  Під час наради працівниками Управління були надані відповіді на запитання учасників наради.

  Управління Державної казначейської служби України у Погребищенському районі Вінницької області

 

 

 

Органи влади