Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 18.06.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Повідомлення про проведення електронної консультації з громадськістю

  ЗАЯВА

  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Детального плану території для будівництва та обслуговування олієпресового заводу з переробки соняшника проектною потужністю 90 т/добу на території ФГ «Дружба-Л» (за межами населеного пункту с.Гопчиця) Вінницького району Вінницької області

  Інформація про замовника:

  Управління з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку, управління комунальною власністю, містобудування та архітектури Погребищенської міської ради Вінницького району Вінницької області. Поштова адреса: Україна, 22200, Вінницька область, Вінницький район, місто Погребище, вулиця Хмельницького Б., будинок 110. Контактні телефони: : +380(97)76-17-619, e-mail адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Назва документа державного планування:

  Детальний план території для будівництва та обслуговування олієпресового заводу з переробки соняшника проектною потужністю 90 т/добу на території ФГ «Дружба-Л» (за межами населеного пункту с.Гопчиця) Вінницького району Вінницької області (далі – Детальний план).

  З повним текстом заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна ознайомитися перейшовши за посиланням: https://consult.e-dem.ua/consultations/722 , попередньо авторизувавшись на платформі «e-dem».

  Зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки подаються особисто або через уповноваженого представника, замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника надаються протягом 10 днів з дня оприлюднення на веб сайті Погребищенської міської ради Вінницького району Вінницької області. Поштова адреса: 22200 Україна, Вінницька області, Вінницький район, місто Погребище, вулиця Хмельницького Б., будинок 110 Контактні телефони: : +380977617619, E-Mail адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Зауваження і пропозицій, отримані у процесі громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки враховуються при складанні звіту про стратегічну екологічну оцінку.

  Відповідальна особа за організацію розгляду: Коваленко Юлія Олегівна – завідувач сектору містобудування та архітектури управління ЖКГ Погребищенської міської ради.

  Анонімні та подані після встановленого терміну пропозиції та рекомендації не розглядаються.

  Управління з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку, управління комунальною власністю, містобудування та архітектури Погребищенської міської ради

 

 

 

Органи влади