Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 25.03.2023 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  ПОСМЕРТНА НАГОРОДА. В м.Погребище матері загиблого військовослужбовця Віталія Румянцева вручили орден "За мужність"

  Сьогодні, 13 березня Погребищенський міський голова Сергій Волинський разом із представниками 4 відділу Вінницького РТЦК та СП зустрілися з мамою Віталія Румянцева, який віддав своє життя у війні з російськими загарбниками. Вони подякували за його жертовність, за її неоціненний внесок у виховання сина - патріота, який в числі перших добровольців став на захист незалежної України. Справжній герой, який тримав безхмарне небо своїми руками над нами.

  Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського № 541 “Про відзначення державними нагородами” за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) нагороджено РУМЯНЦЕВА Віталія Сергійовича (посмертно) — солдата.

  Начальник 4 відділу Вінницького РТЦК та СП підполковник Юрій Гаврилюк вручив державну нагороду орден «За мужність» ІІІ ступеня матері Віталія Румянцева.

  Він був відважним воїном, справжнім Героєм України. Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, загинув під час ведення бойових дій в районі н.п. Лиман Донецької області 3 травня 2022 року.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи

 

 

 

Органи влади