Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 29.05.2022 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов та його Перший заступник Наталя Заболотна передали сьогодні гуманітарний вантаж для переселенців, які проживають нині в Погребищенській територіальній громаді.

  Для ВПО передали сьогодні майже 23 палети допомоги, адже Погребищенська ТГ прихистила чи не найбільше біженців серед громад області. Майже 8 тисяч ВПО проживають зараз, а всього з 24 лютого громада прийняла приблизно 15-16 тисяч транзитних переселенців.

  До вантажу увійшли 6 палет (понад 3 тон) продуктових наборів, 6 дитячих візочків, 1,5 палет дитячого харчування, ковдри, пледи, постільна білизна, засоби гігієни, сухе молоко, м’ясні та овочеві консерви, усе -відповідно до запиту громади.

  Начальник ОВА відзначив, що особливою увагою в кожній громаді на Вінниччині охоплені родини з дітьми, яким щодня потрібне дитяче харчування та предмети догляду. «Ми стараємось вирішувати ці питання з нашими зарубіжними партнерами із Польщі, Німеччини,Чехії, так що допомогу продовжуємо надавати, відповідно до замовлення громади на онлайн платформі. Доставляємо вантажі, в основному, автомобільним транспортом, адже ворог пошкодив залізничні підстанції, ускладнивши логістику», - зауважив Сергій Борзов.

  Очільник Вінниччини додав: «Погребище – невеличке місто, але зараз тут проживає 7 800 осіб вимушенихпереселенці. Це тільки зареєстровані офіційно, з них – майже 2 тисячі - діточок. Тож для них, в якості підтримки, працював сьогодні обласний ляльковий театр, працювали психологи. Погребище і Оратів - перші два міста нашої області, які зустріли потік біженців з Київщини, коли там почались активні бойові дії. Транзитні біженці, які далі їхали на Західну Україну, також зупинялись на деякий час саме тут. І було їх, за підрахунками , більше 15 тисяч…Тож хочу подякувати громаді, яка з душею приймає цих людей, надавши їм житло та харчування»

  Очільник області поспілкувався із сім’ями переселенців, аби дізнатись про умови їх розміщення, харчування, організацію побуту, роботи та відпочинку. В основному тут проживають люди з Київської та Миколаївської областей, з м. Словянськ та інших гарячих точок. Для активного дитячого дозвілля Начальник ОВА передав громаді набори від ЮНІСЕФ із якісним канцелярським приладдям та активного дозвілля.

  У Погребищенській громаді переселенців здебільшого розмістили в приватному секторі. Додатково обладнали для проживання біженців біля 100 покинутих будинків.50 родин досі проживає в приміщенні місцевого професійно- технічного училища. Багато родин, які знайшли прихисток в Погребищі, втратили власне житло, тож подумують про можливість залишитись у місті, дехто вже й роботу знайшов, як от родина з Ірпіня..

  Сергій Волинський – міський голова Погребища розповів як з перших днів війни, коли потік біженців був особливо великий, організували всебічну підтримку втікачам від війни : «Силами місцевих жителів, підприємців забезпечили триразове харчування, формували своїм коштом продуктові пакети і давали людям на дорогу. Тих, хто залишився у Погребищі, громада харчує в їдальні, підтримує речами і продуктами, так що допомога від ОВА дуже вчасна і потрібна».

  Окрім гуманітарної допомоги , переселенці Погребищенської громади сьогодні отримали психологічну підтримку від мобільної групи «Вінницький батальйон добрих справ». Для дітей ВПО заступник голови Вінницької районної військової адміністрації Тетяна Каменщук разом з фаховими психологами провела цікаві психологічно - розвиткові заняття. Водночас артисти Вінницького обласного лялькового театру порадували діток виставою «Веселе мишеня». Вистава відбулась в актовій залі ПТУ №42 м. Погребище.

  Віримо в Перемогу!

  Підтримуємо своїх! Джерело: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/46970-pohrebyshchenska-th-iaka-prykhystyla-za-chas-viiny-maizhe-8-tysiach-pereselentsiv-otrymala-dopomohu-vid-humanitarnoho-shtabu-ova

 

 

 

Органи влади