Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 20.10.2021 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Погребищенська громада долучилась до Всеукраїнської акції «Хода за свободу» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

  Сьогодні у м. Погребище відбулась вулична акція «Walk for Freedom/Хода за свободу» з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, започаткованого 2007 року Європейським Парламентом. 18 жовтня є днем консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності суспільства щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

  З метою привернення уваги населення до зазначеної проблеми, а також для роз’яснення громадянам про види і форми цього злочину, шляхів підтримки та допомоги постраждалим, до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми Міністерством соціальної політики України ініційовано проведення Всеукраїнської інформаційної кампанії спільно з Представництвом громадської організації «Кампанія А 21» в Україні та волонтерським рухом в Погребищенській громаді проведено інформаційну акцію “Хода за свободу”.

  Колона крокувала від кінотеатру ім. Терлецького до будівлі Укрпошти по вулиці Б.Хмельницького.

  Захід не є протестом, адже це мовчазна і мирна хода, що проходить для захисту мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Серед учасників всесвітньої акції «Хода за свободу» – працівники Погребищенської міської ради, управління соціального захисту населення, колективи центру соціальних служб та служби у справах дітей, працівники відділу освіти та культури громади. Також в заході взяли участь небайдужі жителі громади та гості міста на знак об’єднання зусиль для подолання міжнародного злочину, хвороби ХХІ ст. – сучасного рабства.

  Активісти роздавали перехожим пам’ятки, з яких можна довідатися, як не потрапити в тенета такого ганебного явища, як торгівля людьми.

  Начальник управління соціального захисту населення Василь ТКАЧУК