Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 25.05.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Погребищани вшанували героїчну перемогу над нацизмом у Другій світовій війні

  Щорічно на початку травня разом з Європою та світом ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років аби вшанувати пам’ять тих, хто 79 років тому поклав своє життя за визволення міст та сіл від фашистської навали. У покладанні квітів до братської могили, меморіальної стели загиблих земляків - Героїв Радянського Союзу взяли участь керівники та працівники міської ради, установ та організацій, громадськість.

  Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували світлу пам’ять про захисників років Другої світової війни, загиблих захисників України у російсько-українській війні, невідомих солдатів жертв війни в Україні.

  З 30 грудня 1943 року по березень 1944 року наша територія була звільнена. У братських могилах м.Погребище та селах Мончин, Булаї, Гопчиця, Плисків, Борщагівка, Ліщинці, Сніжна, Новофастів навічно залишились 1412 визволителів нашого краю, імена 329 з них і досі невідомі. Понад 6 тисяч воїнів-погребищан залишились на полях битв Другої світової війни. Семеро уродженців громади удостоєні звання Героя Радянського Союзу: А.Бурлачук, В.Кравченко, А.Москальчук, А.Пономарчук, М.Сьомак, І. Слободянюк, В.Терлецький.

  Вічна пам'ять і шана усім, кому ми завдячуємо життям.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади