Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 17.08.2022 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Згідно з Указом Президента Володимира Зеленського Україна вперше відзначає День Української Державності 28 липня - у День Хрещення Київської Руси - України, коли вшановується пам’ять про видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого.

  Сьогодні, 28 липня 2022 року, в м.Погребище відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України в присутності керівництва та працівників міської ради, установ та організацій, громадськості.

  Учасники заходу вшанували воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

   Погребищенський міський голова Сергій Волинський у своєму виступі зазначив: «Наша країна – це широкі простори, золоті поля, калина, вишні в саду, тополі, родючий чорнозем, гори в хмарах, красиві ріки з краєвидами. Останні вісім років наші воїни захищають суверенітет, територіальну цілісність України, а з 24 лютого - її існування від рашистської нечисті. Війна за єдність, незалежність та право українців самим обирати своє майбутнє засвідчує нерозривний зв’язок між поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи світові неподільність української землі та непохитність її нації. Кращі сини нашої Батьківщини щодня ризикують життям заради миру та спокою на рідній землі».

  Сергій Олександрович наголосив, що впевнений у безхмарному завтрашньому дні України, що мирний день обов’язково настане і чим швидше, тим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні усі разом на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до свого краю та своєї України.

  Побажав усім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах.

  Державний прапор України підняли Ростислав Домашенко та Юлія Павліченко, учні КЗ «Погребищенський опорний заклад загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів №1» Погребищенської міської ради Вінницького району Вінницької області.

  Під час підняття Прапора учениця КЗ «»Погребищенська дитяча музична школа» Погребищенської міської ради Вінницького району Вінницької області Ірина Мазур виконала Державний Гімн України.

  Захід завершився покладанням квітів до пам’ятних знаків «Захисникам України», «Героям Небесної Сотні» та Козацького Хреста «Борцям за волю України».

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади