Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 24.09.2023 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Погребищани відзначили День Соборності України

  20 січня 2023 року, у переддень визначної історичної події - Дня Соборності України в м.Погребище відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятного знаку «Захисникам України» за участі керівництва та представників місцевого самоврядування, трудових колективів організацій та установ, громадськості.

  Після покладання квітів, присутні на заході хвилиною мовчання вшанували загиблих захисників України та мирних громадян.

  Звертаючись до учасників мітингу Погребищенський міський голова Сергій Волинський, зокрема, сказав: «Як у ті непрості часи, сторічної давнини, так і тепер український народ знову відстоює ідею єдності, соборності та цілісності власної країни. З 2014 року нас знову прагнуть розділити, а з 24 лютого 2022 року – не просто ліквідувати державу Україна, а знищити нас як націю.

  Саме тому, сьогодні як ніколи, ми повинні цінувати і оберігати єдність нашої держави та зробити все, щоб відстояти її незалежність у війні з рашистською ордою. Десятки тисяч воїнів, сотні тисяч волонтерів, мільйони й мільйони громадян піднялися на захист єдності й територіальної цілісності України. Ще ніколи День Соборності не був таким величним, вистражданим і заслуженим святом, як сьогодні. Вірю – наші мужні воїни, які захищають рідну землю, не дадуть ворогу зламати дух українського народу і здолають рашистську орду.»

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади