Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 13.04.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Подарунки нашим захисникам до Новорічних свят

  Відповідно до звернення Вінницької обласної державної адміністрації у зв’язку з наближенням Різдвяних та Новорічних свят в м. Погребище було здійснено збір гуманітарної допомоги для підтримки військовослужбовців, які беруть участь в операції Об’єднаних сил із стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях.

  Було зібрано 80 кг яблук, понад 30 кг цукерок і 60 кг печива, близько 10 кг інших кондитерських виробів та продуктів харчування згідно замовлення та більше 20 упаковок солодкої та мінеральної води.

  Дякуєм підприємцям, які надали вищезгадані продукти, а саме: продуктові магазини Петренка В.П., Прусак А.П., Волинської Л.І., Гавриха В.В., Янівця В.М., а також магазини ,,Місто” ФОП ,,Турбаніст”, ,,Крамниця” ФОП ,,Тимощук”, ,,Іній” ФОП ,,Ільчишин”, ,,Росинка” ФОП ,,Шевчук” та СТ ,,Корона” та СТ ,,Мрія” ФОП ,,Куліш” і черговий раз надав свою частку благодійник, який бажає залишатись невідомим. Яблука з власних садків надали ФГ Колотуцького О.Л. і Сіренко О.В., який також надав пальне, щоб доставити гуманітарну допомогу на збірний пункт у м. Вінниця.

  Також було підготовлено 11 ящиків подарункових наборів від учнів Погребищенської школи № 1.

  Начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Погребищенської міської ради С. Скарбовійчук

 

 

 

Органи влади