Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 26.02.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Перший етап Обласних спортивних змагань «Олімпійська надія» Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед команд ДЮСШ та територіальних громад Вінницької області ( юнаки 2009 р.н. і молодші)

  21 жовтня 2023 року в м. Погребище у спортивному залі ВПУ №42 відбувся Перший етап Обласних спортивних змагань «Олімпійська надія» Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед команд ДЮСШ та територіальних громад Вінницької області (юнаки 2009 р.н. і молодші).

  Участь у змаганнях взяли 2 команди: Ліцей №20 Вінниця та Погребище. На змаганнях нашу громаду представляла команда КЗ «Погребищенський ліцей №2» та 1 спортсмен з «КЗ «Новофастівський ліцей».

  В І турі виграла команда КЗ « Вінницький ліцей № 20» з рахунком 1:2.

  Велика подяка суддям: Колосівському О.Л., Дашкову Ю.Л., Воровському О.С., а також вчителю фізичного виховання Яцькову О.В., директорці ВПУ №42 м.Погребище Каменщук Тетяні Дмитрівні за надану можливість в проведенні змагань у спортивному залі ВПУ №42, головному лікарю КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги Погребищенської міської ради» Роздольському І.Г., а також Вікторії Дорофеєвій за музичний супровід.

  Дякуємо Збройним Силам України та усім Захисникам України за мирне небо та можливість організації та проведення заходу.

  Бажаємо командам нашої громади перемог на обласних змаганнях!

  Начальник управління соціального захисту населення Погребищенської міської ради Анатолій ТИМОЩУК

 

 

 

Органи влади