Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 17.08.2022 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Перевірено стан готовності укриття Погребищенського фахового медичного коледжу

  Погребищенський міський голова Сергій Волинський разом із членами тимчасової робочої групи для здійснення огляду захисних споруд цивільного захисту закладів освіти, розміщених на території Погребищенської громади, 5 серпня ознайомились із станом укриття Погребищенського медичного фахового коледжу.

  Як відомо, очне навчання розпочнеться в закладах освіти за наявності укриття, яке має бути забезпечене штучним освітленням, засобами протипожежного гасіння, комплектами води, шанцевим інструментом та місцем для його розміщення. Також приміщення мусить містити евакуаційний вихід, щоб у разі потреби була можливість вийти без жодних проблем.

  В ході огляду з’ясовано, що укриття в цілому відповідає вимогам. Фахівці відділу забезпечення заходів пожежно-профілактичної роботи у Вінницькому районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області Роман Пожований та Руслан Бунич вказали на виявлені незначні недоліки директору мед коледжу. Олександр Гаврилюк запевнив, що недоліки будуть усунені до початку навчального року.

  Начальник відділу організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади