Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Пам’ятаємо та вшановуємо Героїв Крут, які відстоювали Українську незалежну соборну державу

  29 січня 1918 року, 105 років тому, біля станції Крути кілька сотень київських студентів, гімназистів та бійців вільного козацтва вступили у нерівний бій з чотирьохтисячною більшовицькою армією.

  Герої Крут призупинили наступ військ на столицю України, що дало змогу урядові Української Народної Республіки добитися міжнародного визнання України на мирних переговорах у Бресті.

  Це було перше у ХХ столітті офіційне визнання нашої держави, що утвердило на політичній карті Українську державу.

  День пам’яті Героїв Крут став для українців символом героїзму і самопожертви молоді в боротьбі за незалежність свого народу, особливо сьогодні, в наш час, коли ворог той самий, важливо вшановувати пам’ять всіх українських Героїв.

  Погребищенський міський голова Сергій Волинський, його заступник Ігор Гордійчук, секретар Погребищенської міської ради Петро Шафранський, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Погребищенської міської ради Леся Фроєско, депутат Погребищенської міської ради Анатолій Білик, головний спеціаліст відділу культури Ірина Сидорук поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Крут та всіх незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності і державності.

  Пам’ятаймо звитягу тих, хто поклав своє життя за єдність суверенітет і територіальну цілісність України!

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади