Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Урочистий захід, присвячений Олімпійському уроку, відбувся 23 вересня у КЗ "Погребищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2».

  Захід розпочався із винесення учнями Олімпійського прапора під звучання Державного гімну України. Ведучі уроку ознайомили всіх присутніх з олімпійською історією, олімпійськими іграми, розповіли про користь спорту для організму людини. Учні молодших класів продемонстрували чудовий танець з вишитими рушниками, після чого всі поринули у цікавий світ спорту, співали, брали участь в естафетах.

  Між вчителями та учнями 10-х та 11-х класів були організовані спортивні естафети: біг з м’ячом, перетягування канату, м’яч над головою та під ногами, естафета «Змійка», волейбол. Усім було цікаво і весело. Наприкінці Олімпійського уроку між учнями 10 та 11 класів проводилися змагання з баскетболу.

  Переможці були нагороджені кубками. Відбувся цікавий Олімпійський урок, де всі учасники взяли участь у різноманітних змаганнях, а також запаслися приємними враженнями.

  Сектор фізичної культури та спорту управління соціального захисту населення Погребищенської міської ради.

 

 

 

Органи влади