Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ КОНКУРСУ:

  1. «Безпечна та доступна громада» - впровадження сучасних цифрових технологій та рішень для підвищення рівня безпеки та добробуту жителів громади. Створення середовища, доступного для всіх жителів громади.

  2. «Здоров’я жителів громади» - здійснення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я (первинного та вторинного рівнів) задля забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області, створення умов, спрямованих на підвищення рівня фізичного розвитку та здорового способу життя.

  3. «Сучасна громада» - розвиток культурної та туристичної інфраструктури, благоустрій територій і зон відпочинку тощо.

  4. «Спроможна громада» - економічний розвиток громад, розвиток малого підприємництва.

  Термін проведення І етапу конкурсу: 05 жовтня – 17 грудня 2021 року.

  Подавати проекти можуть фізичні особи віком від 18 років, які є громадянами України та проживають та/або зареєстровані у відповідній територіальній громаді.

  Проект попередньо має отримати підтримку не менше 25 осіб – громадян України віком від 18 років, які є жителями громади і підтримують проект шляхом підпису в Додатку до Форми проекту.

  Прийом проектів проводиться з 15 жовтня по 15 листопада у паперовому вигляді відповідно до затвердженої

  Форми проекту працівниками відділу економічного розвитку, інвестицій, стратегічного планування Погребищенської міської ради.

  Форма проекту (додається).

  Деталі: http://surl.li/ajimz

  Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій, стратегічного планування Погребищенської міської ради Леся БРАТАНЮК

 

 

 

Органи влади