Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 17.08.2022 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Обласна мобільна бригада соціального – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства відвідала Погребищенську міську територіальну громаду

  13 січня працівниками обласної мобільної бригади соціального – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознаками статі Вінницького обласного центру соціальних служб було здійснено виїзд до Погребищенської територіальної громади. У заході взяли участь 30 учасників, серед них – старости старостинських округів, працівники управління соціального захисту населення, центру соціальних служб, служби у справах дітей та закладів освіти.

  Працівниками Вінницького обласного центру соціальних служб Тетяною Томчук та Оксаною Чорнобай було поінформовано учасників заходу щодо діяльності спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб від домашнього насильства, які на сьогоднішній день працюють у Вінницькій області, також вони розповіли про особливості спілкування та додаткові аспекти надання допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства.

  Крім того, під час зустрічі обговорено практичні випадки домашнього насильства, що сприяло формуванню в учасників нетерпимого ставлення до будь-яких проявів насильства.

  За допомогою до працівників Обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, можна звернутися за тел.: 068 586 03 55 (фахівець із соціальної роботи); 097 578 82 89 (психолог); Viber: 097 578 82 89. Консультації надаються з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год, в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год.

  Управління соціального захисту населення Погребищенської міської ради

 

 

 

Органи влади