Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 16.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

Наші погребищани приймали участь у Кубку світу з кікбоксингу WAKO, який відбувся з 13-14 червня у столиці Угорщини Будапешті.

З 13-16 червня у столиці Угорщини Будапешті відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO. В змаганнях приймали участь 2250 учасників із 50 країн світу.

В складі збірної України виступили двоє наших погребищан, вихованці Православної парашутно-десантної школи, Мельник Ярослав та Семко Олександр, які показали чудові результати. За вихід у фінал, Мельник Ярослав з незначним відривом поступився представнику Сербії, який згодом став чемпіоном.

Семко Олександр вперше виступав в категорії серед дорослих, де був одним із наймолодших учасників нажаль у 1/16 поступився представнику Польщі, де на протязі поєдинку ініціатива переходила від нашого спортсмена до польського, який став чемпіоном даних змагань. Вітаємо Мельника Ярослава з третім місцем на Кубку Світу!!! Все ще попереду!!!

Велика подяка тренеру-інструктору з рукопашного бою та тренеру-викладачу кікбоксингу WAKO - Сергію Хамрилу за підготовку спортсменів та Погребищенській міській раді за фінансову допомогу.

Щира подяка усім Захисникам України за надану можливість спортсменам тренуватися та брати участь у змаганнях! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!! Сектор фізичної культури і спорту управління соціального захисту населення Погребищенської міської ради