Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 18.06.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Написана війною його доля. Олег віддав життя за волю, за славу й честь, за рідну Україну

  16 травня 2024 року в селі Станилівка Погребищенської територіальної громади провели в останню путь Захисника Гарнагу Олега Івановича, який загинув 14 травня 2024 року під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини біля населеного пункту Невське Сватівського району Луганської області.

  Попрощатися із захисником та висловити співчуття сім’ї прийшли друзі, жителі Погребищенської громади, представники міської ради, побратими, священнослужителі Православної церкви України, які відспівали захисника Батьківщини біля рідного дому та на кладовищі, відповідно до релігійних канонів.

  Благочинний Православної церкви України Погребищенської громади протоієрей отець Петро висловив щирі співчуття сім’ї, родині, близьким Захисника та наголосив, що Олег Іванович віддав заради нашого народу і країни найдорожче – власне життя. Тому пам’ять про нашого земляка назавжди залишиться в серцях односельців та жителів громади. Нехай Бог подарує йому вічне життя та спокій.

  Від імені Погребищенської міської ради до присутніх звернувся начальник відділу культури Сергій Єфімовський: «Сьогодні ми прощаємося з солдатом Гарнагою Олегом Івановичем, номер обслуги мінометного взводу мінометної батареї механізованого батальйону військової частини, який 6 лютого 2023 року мобілізований на військову службу до Збройних Сил України. Також був учасником АТО у 2015 році.

  Олег Іванович народився 15 березня 1968 року в с. Талалаї. Початкову та середню освіту здобував у Талалаївській середній загальноосвітній школі. Навчався у Львові на кіномеханіка. Проходив військову службу в Німеччині. Працював в місцевому господарстві трактористом, сторожем.

  Бракує слів, щоб передати душевний біль. Висловлюю щирі співчуття рідним Олега Івановича. У наших серцях, у нашій пам’яті він навічно залишиться незламним Героєм, відданим сином своєї родини, безстрашним воїном України. Вічна слава. Вічна пам’ять».

  Схиляємо голови та шануємо кожного, хто поклав своє життя за свободу і любов до рідної землі. Вічна пам’ять Захисникам України.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи

 

 

 

Органи влади