Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 24.01.2022 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  На Вінниччині завершився перший етап конкурсу «Комфортні громади» на 2021-2022 рік. Загалом для участі у ньому було подано 173 проєкти.

  Після схвалення на місцевому рівні 141 проєкт від 58 територіальних громад перейшов на другий обласний етап. До 14 січня вони мають пройти аналіз на відповідність технічним вимогам та комплектність. Після оцінювання фахівцями-експертами проєкти передадуть Експертній раді, яка й визначить переможців.

  Проведення конкурсу обласної Ради «Комфортні громади» у два етапи - це одне з цьогорічних нововведень. Крім того, змінився й обсяг співфінансування проєктів-переможців із обласного бюджету.

  Відповідно до Порядку проведення конкурсу, для громад із населенням понад 10 тис. осіб співфінансування складатиме до 500 тис. грн, тоді як їхній власний внесок має бути не менше 50%. Для громад із населенням менше як 10 тис. мешканців передбачене співфінансування до 350 тис. грн, а власний внесок – не менше 30%.

  Всього до другого етапу конкурсу в категорії громад із понад 10 тис. населення надійшло 113 проєктів, серед них 3 проекти від Погребищенської міської територіальної громади, а від громад із населенням менше ніж 10 тисяч - 28 проєктів.

  Громади подавали проєкти за одним із чотирьох пріоритетних напрямів. Лідером серед них став напрям «Сучасна громада». Відразу 87 проєктів цього спрямування перейшли до обласного етапу. У напряму «Безпечна та доступна громада» таких проєктів - 28, «Здоров’я жителів громади» - 18 і «Спроможна громада» - 8 проєктів.

  Погребищенська міська рада подала проєкти за напрямами:

  1. «Здоров’я жителів громади» - проєкт «Розвиток та вдосконалення невідкладної медичної допомоги», який передбачає забезпечення обладнанням відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги Погребищенської центральної лікарні;
  2. «Сучасна громада» - проєкт «Вуличні тренажери на заміну гаджетам», який передбачає встановлення сучасних тренажерів в с.Степанки, с.Гопчиця, с.Плисків, с.Дзюньків, с.Новофастів;
  3. «Безпечна та доступна громада» - проєкт «Безпечне місто», який передбачає встановлення відеонагляду за допомогою відеокамер (в тому числі з розпізнаванням номерних знаків) на території м.Погребище.

  Визначення переможців конкурсу має відбутися вже в лютому 2022 року. Для громад із населенням понад 10 тис. осіб може бути визначено не більше двох проєктів-переможців, а з населенням менше за 10 тисяч - не більше одного.

  Відділ економічного розвитку, інвестицій, стратегічного планування міської ради

 

 

 

Органи влади