Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 18.06.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Мама все ще чекає дзвінка, а сина її вже немає

  4 квітня 2024 року в селі Новофастів Погребищенської територіальної громади провели в останню путь Захисника Письменного Павла Васильовича, який трагічно помер 6 грудня 2023 року в районі населеного пункту Терни Краматорського району Донецької області.

  Попрощатися із захисником прийшли сім’я, родина, друзі, односельці, однокласники, жителі Погребищенської громади, представники міської ради, побратими, священнослужителі Православної церкви України, які відспівали захисника Батьківщини біля рідного дому та на кладовищі, відповідно до релігійних канонів.

  Біля будинку після заупокійної панахиди зі словами співчуття до рідних і близьких покійного звернувся Благочинний Православної церкви України Погребищенської громади протоієрей отець Петро, який, зокрема, сказав, що війна - це не комп’ютерна гра. Тут іде боротьба за виживання, за збереження української нації. Живі кадри з Гостомеля, коли ці ворожі істоти просто розстрілювали цивільні авто, - тому підтвердження. Кожен з нас має приділяти ще більшу увагу боротьбі з ворогом в ім’я збереження держави Україна. Сьогодні ми віддаємо шану нашому захиснику Павлу та всім захисникам. Вічна слава усім героям, які захищали, захищають і будуть нас захищати! Ніякого прощення ворогу! Слава Україні Слава нашим Героям!

  Начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Погребищенської міської ради Сергій Скарбовійчук висловив щирі співчуття матері, рідним, близьким Захисника, завдяки якому і тим солдатам, які героїчно воюють, ми тут маємо мирне небо. «Ми розділяємо ваше горе і низько вклоняємося за виховання сина України. Молимося і будемо просити Бога, щоб послав Україні довгоочікувану перемогу, В кожному ударі серця українця житиме вічна пам’ять про Павла Васильовича, про всіх воїнів, які віддали за нас життя. Немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти родину героя. У ці гіркі хвилини Погребищенська громада щиро поділяє горе сім`ї загиблого та схиляє голови в глибокій скорботі. Дякуємо нашому Воїну за його мужність і вірність Україні та боротьбу за нашу свободу. Герої не вмирають! Вони завжди поруч, допоки ми пам’ятаємо про них», - зазначив він.

  На кладовищі староста Новофастівського старостинського округу Леся Шепетя сказала, що Павло народився у Новофастові 23 серпня 1989 р., тут виростав, навчався у школі, закінчив 9 класів. Працював різноробочим у ТОВ «ПК» « Зоря Поділля», опалювачем у Новофастівській ЗОШ. У мирному житті пам’ятаємо Павла працелюбним, добрим, товариським, готовим прийти на допомогу. Війна змінила його життя зі звичного, мирного на тривожне, сповнене небезпек, воєнне. Важко знайти слова втіхи, загоїти біль та гіркоту від втрати рідної близької людини, нехай добрий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом з Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

  Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, рідним, близьким та побратимам Героя України. Схиляємо голови та шануємо кожного, хто поклав своє життя за свободу і любов до рідної землі.

  Вічна пам’ять Захиснику України.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи

 

 

 

Органи влади