Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 05.12.2022 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Котельню КП «Погребищенська центральна лікарня» переводимо на тверде паливо

  В рамках підготовки до опалювального сезону в комунальних установах громади завершуються роботи з облаштування котлів на альтернативних видах палива, зокрема – деревині. Це дозволить зменшити обсяги використання газу, з постачанням якого цього опалювального сезону можуть бути проблеми.

  Зокрема, завдяки співпраці міської ради з КП «Вінницяоблтеплоенерго» проведено реконструкцію котельні, яка обслуговує КП «Погребищенська центральна лікарня».

  Було проведено демонтаж застарілого газового обладнання, здійснено поточний ремонт приміщення, забетоновано площадку під новий альтернативний котел, який працюватиме на дровах. Зараз працівники КП «Вінницяоблтеплоенерго» проводять монтажні роботи з встановлення та підключення котла на альтернативних видах палива та обладнання до нього.

  Як зауважує генеральний директор КП «Вінницяоблтеплоенерго» Андрій Ковальов, проблеми з опалювальним сезоном 2022-2023 рр. можуть виникнути різноманітні, бо триває війна. Відтак можливі пошкодження теплопунктів, відсутність холодного водопостачання, відсутність електрики. Ситуацію із вимкненнями електроенергії зможе вирішити спеціальний генератор. Сподіваємося, що у придбанні його допоможе обласна влада. Якщо з цим проблем не буде, тоді опалювальний сезон розпочнеться вчасно і пройде успішно.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади