Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 01.10.2022 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  «Ігнорувати збільшення захворюваності на COVID -19 не маємо права», - наголосив Сергій Волинський під час наради з керівниками структурних підрозділів міської ради

  19 вересня 2022 року міський голова Сергій Волинський провів нараду за участі своїх заступників, секретаря міської ради, керівників управлінь, відділів міської ради та медичних комунальних закладів.

  Присутні на нараді вшанували воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

  Іван Роздольський, головний лікар КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги Погребищенської міської ради» проінформував про ситуацію щодо захворювання на COVID -19, зокрема, станом на 19 вересня активних хворих на COVID -52 особи, з них: 2 особи госпіталізовані до відповідної лікарні м. Вінниці, а 50 осіб, з яких 7 дітей, лікуються амбулаторно. За вересень за результатами тестів на антиген COVID -19 захворіло 73 особи. З 12 по 19 вересня захворіло 44 особи. Він закликав усіх вакцинуватись і цим убезпечити себе від ризику захворіти у важкій формі.

  «Ігнорувати збільшення захворюваності на COVID -19 не маємо права», -наголосив Сергій Волинський та погодився з необхідністю відновлення маскового режиму у місцях масового скупчення людей.

  В ході наради розглянуто ряд питань щодо забезпечення належного функціонування інфраструктури громади в умовах воєнного стану, а також про:

  • відзначення Дня захисників і захисниць України;
  • підготовку до чергової 33 сесії Погребищенської міської ради 8 скликання.

  За підсумками обговорення піднятих питань міським головою Сергієм Волинським дано відповідні доручення учасникам наради згідно з їх посадовими обов’язками.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Органи влади