Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 06.02.2023 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  «Довідка про прописку» більше не потрібна:

  Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації розробили можливість формування витягу про місце реєстрації у за стосунку «Дія»

  Витяг про місце проживання може знадобитися при отриманні багатьох державних послуг, влаштуванні дитини в садочок, відкритті рахунку в банку тощо. Раніше для оформлення цього документа треба було звертатися до відповідних органів реєстрації. Відтепер же його можна отримати всього за кілька хвилин через застосунок «Дія».

  Для цього необхідно:

  1. Зареєструватися й увійти у «Дію», оновити її до останньої версії. Для цього потрібно обрати «Меню» – «Оновити застосунок».
  2. Перейти у розділ «Послуги» й обрати пункт «Довідки та витяги».
  3. У наведеному переліку знайти й обрати «Витяг про місце проживання», а потім – «Замовити витяг».

  Громадяни зможуть пруд’явити витяг з «Дії» під час отримання адміністративних чи соціальних послуг- інформацію можна буде зчитати та перевірити спеціальними та технічними засобами за допомогою унікального електронного ідентифікатора(QR-кода).

  Важливо! Якщо відомості знайдені в реєстрі, ви можете завантажити PDF-документ протягом 24 годин. Для перегляду він доступний у тому ж розділі, де й замовляється послуга («Витяг про місце проживання»). Також прямо із застосунку його можна відправити на електронну пошту.

  Погребищенський сектор УДМС у Вінницькій області

 

 

 

Органи влади