Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 26.02.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  До уваги аптечних установ та стоматологічних закладів Погребищенської територіальної громади

  Згідно з рішенням 37 сесії Погребищенської міської ради 8 скликання від «22» грудня 2022 року №1100 про «Про Міську цільову програму соціального захисту жителів Погребищенської міської територіальної громади на 2023 рік».

  Установи, які претендують на здійснення пільгового медичного забезпечення окремих груп пільгової категорії населення, у двотижневий термін мають подати на розгляд конкурсної комісії такі документи :

  • відповідну заяву ;
  • копію довідки про включення до ЄДРПОУ, засвідчену підписом керівника аптечної установи чи стоматологічного закладу; копію статуту, засвідчену підписом керівника аптечної установи чи стоматологічного закладу;
  • копію ліцензії на медичну практику або на роздрібну торгівлю лікарськими засобами відповідно ;
  • довідку про банківські реквізити ;
  • фінансовий документ, що підтверджує можливість аптечних установ чи стоматологічних закладів здійснювати пільгове медичне забезпечення окремих груп пільгової категорії населення за рахунок власних оборотних коштів з подальшим відшкодуванням видатків (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів тощо …).

  За довідковою інформацією звертатись до управління соціального захисту населення Погребищенської Міської ради. Тел. 0972867976 або 067 714 06 70.

  Начальник управління соціального захисту населення Василь ТКАЧУК

 

 

Органи влади