Велосипеди в Вінниці, Велосипеди в Вінниці купити,
Велосипеди в Україні, Велосипеди в Україні купити,
Скутери в Вінниці, Скутери в Вінниці купити,
velosvit.vnua.eu, Велосипеди купити

Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 25.03.2023 року
pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Чергова зранена сім’я. Знову заплакана матір біля могили свого сина

  Сьогодні, 9 березня 2023 року, у с. Новофастів попрощалися та провели в останню дорогу нашого Захисника Герасюка Миколу Леонідовича, який віддав найцінніше – своє життя, за свободу і незалежність нашої держави. Молодий та мужній воїн показав приклад справжнього патріота, приклад хоробрості і відваги. Він чесно і до кінця виконував свій обов’язок воїна і громадянина.

  Провести мужнього сина України прийшли його односельці, священнослужителі, військовослужбовці, керівництво громади, побратими, однокласники, друзі, найближчі та найрідніші люди.

  Біля батьківського будинку після заупокійної панахиди зі словами співчуття до рідних і близьких покійного звернувся Благочинний Православної церкви України Погребищенської громади протоієрей Богдан. Він сказав, що віряни та духовенство Православної церкви України розділяють біль непоправної втрати, висловлюють щирі співчуття родині та закликають до молитви за упокій душі загиблого. І сьогодні можна цитувати слова Василя Симоненка «Білі від безсоння наші ночі, чорні від скорботи наші дні». Нечисть російська невгамовна, не зупиняється нищити український народ, далі розправляє свої диявольські крила, щоб спопелити нас. Ми маємо героїв в сьогоднішній війні, таких як Микола. Він поповнив ряди праведників, які нас боронитимуть на світлих небесах.

  На кладовищі секретар Погребищенської міської ради Петро Шафранський, зокрема, зазначив, що Герасюк Микола Леонідович народився 8 серпня 1983 року в с.Новофастів Погребищенського району Вінницької області. З 1990 р. по 2000 рік навчався в Новофастівській середній школі. Після закінчення школи вступив у Зозівське СПТУ – 33, в якому отримав спеціальність тракториста. Потім вступив до лав Збройних Сил України. Після повернення зі служби розпочав трудову діяльність в ТОВ ПК «Зоря Поділля». До повномасштабного вторгнення працював у м.Вінниця на пилорамі Берлінек. Коли настав час захищати свою державу у 2014 році, - зробив це без вагань. Був учасником АТО, ООС 2014/2015 рр., 2018/2019 рр., а після повномасштабного вторгнення росії на нашу землю. Микола знову у 2022 році став на захист рідної землі. Загинув під час виконання бойового завдання 4 березня 2023 року біля населеного пункту Старі Шепелиці Вижгородського району, Київської області.

  «Ніхто і ніколи вже не поверне мамі сина, брату, сестрам - брата, племінникам –дядька, рідним, друзям, односельцям - доброго і світлого душею нашого захисника. Бракує слів, щоб передати душевний біль. Висловлюю щирі співчуття рідним Миколи Леонідовича», - сказав Петро Шафранський.

  До учасників траурної церемонії звернулася староста Новофастівського старостинського округу Леся Шепетя, яка висловила свої співчуття родині і наголосила, що героїчна смерть Миколи – це велика втрата для їхнього села. Материнський біль від втрати сина не заживе ніколи. У лиху годину лютої війни з росією Микола віддав своє життя за рідну землю, український народ. Світла пам'ять про Героя буде вічно жити в широких пшеничних полях, в синьому небі, в тихих водах річок. Україна вистоїть, стане ще сильнішою та в кожному ударі серця українця житиме вічна пам'ять про страшні події війни і її Героїв.

  Вірш про матір «А ти на небо зовсім рано полетів» прочитала завідувач Новофастівським будинком культури Ольга Новіцька. Слова скорботи та співчуття рідним і близьким покійного воїна також виголосив представник четвертого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Піщенюк.

  Священнослужителі Православної церкви України відспівали захисника Батьківщини відповідно до релігійних канонів.

  Поховали воїна під залпи останнього салюту та Гімну України на місцевому кладовищі, в рідному селі.

  Світлих і легких хмаринок тобі, Воїне України! Дякуємо тобі, Герою!.. Пам’ять про тебе житиме вічно!

  Відділ організаційної та інформаційної роботи

 

 

 

Органи влади