Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

  Безпека громадян – це головне, особливо в умовах воєнного стану, - Сергій Борзов під час відкриття 81-ї поліцейської станції на Вінниччині

  Сьогодні в с. Плисків Погребищенської громади відкрили 81-шу поліцейську станцію в області в рамках проєкту Нацполіції.

  За словами Сергія Борзова, особливо важливим є те, що офіцер громади цілодобово перебуває на місці, тож люди можуть завжди звертатися до нього зі своїми питаннями.

  «Головне завдання для шерифа – проводити профілактичну роботу з метою запобігання правопорушенням. Офіцер громади знає хто де живе, хто де вчиться, тож зможе оперативніше і ефективніше вирішувати питання. Це вже друга станція в Погребищенській громаді, невдовзі буде і третя», - зауважив очільник області.

  Поліцейська станція оснащена оргтехнікою, необхідною для виконання роботи, забезпечена системою відеоспостереження. Крім цього, тут є кімната відпочинку для співробітників.

  Громаду обслуговуватиме старший лейтенант поліції Дмитро Риндюк. Шериф допомагає жителям, стежить за безпекою дорожнього руху, працює за напрямком ювенальної превенції, здійснює прийом громадян, реагує на їхні заяви, звернення тощо.

  За словами Дмитра Риндюка, зазвичай, громадяни звертаються з соціально-побутовими проблемами. Зі свого боку, офіцер належним чином патрулює населені пункти та виконує службові обов’язки. Присутність поліції на місці значно впливає на безпеку жителів.

  «Важливо, що у кожному населеному пункті буде представник поліції, до якого зможе звернутися кожен мешканець регіону. Відтепер я впевнений, що у цій громаді буде більш комфортно та значно безпечніше», - підкреслив Начальник ГУ НП у Вінницькій області Іван Іщенко.

  Для оперативної роботи за рахунок місцевого бюджету для поліцейської станції було придбано службовий автомобіль Reno Duster, адже офіцер громади відповідає за безпеку понад 6 тисяч осіб у 13 населених пунктах.

  «Ми продовжуємо працювати для того, щоб місцеві жителі завжди почувалися у безпеці!» - підкреслив Сергій Волинський.

  За плідну співпрацю з органами та підрозділами Нацполіції Вінниччини, Начальник ГУНП у Вінницькій області відзначив Подяками голову тергромади Сергія Волинського та представників місцевого бізнесу, які взяли участь в облаштуванні поліцейської станції у с. Плисків.

  «Безпека громадян – це головне, особливо в умовах воєнного стану. Працюємо разом задля Перемоги!» - підсумував Сергій Борзов.

  Джерело: https://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/52161-bezpeka-hromadian-tse-holovne-osoblyvo-v-umovakh-voiennoho-stanu-serhii-borzov-pid-chas-vidkryttia-81-i-politseiskoi-stantsii-na-vinnychchyni

 

 

 

Органи влади