Офіційний веб-сайт
Сьогодні у нас: 15.07.2024 року

pogreb_miskrada@ukr.net
+380 (4346) 21463

   Наразі одним з головних пріоритетів сучасної кадрової політики у сфері охорони здоров’я є забезпечення всіх ділянок з надання медичних послуг професійними, кваліфікованими, активними, добросовісними медичними працівниками, здатними забезпечити якісними послугами з профілактики, діагностики та лікування населення.

  Сьогодні міський голова Сергій Волинський та заступник головного лікаря з медичної частини Таміла Мадей зустрілисяся з молодими лікарями Погребищенської центральної лікарні. Із сьогоднішнього дня в КП «Погребищенська центральна лікарня» Погребищенської міської ради на посаду лікаря-ортопеда-травматолога, зарахований Поліш Михайло Андрійович, який закінчив Вінницький НМУ ім. М.І.Пирогова. З 1 серпня 2024 року мають приступити до роботи два інтерна - Іванова Вікторія Віталіївна на посаді лікаря-терапевта та Аничева Ольга Миколаївна на посаді лікаря з медицини невідкладних станів.

  В ході зустрічі було обговорено важливі проблеми, які хвилюють молоде покоління лікарів на сьогодні. Нових лікарів планують забезпечити житлом, гідним рівнем заробітної плати за рахунок програм місцевих стимулів, а медичний заклад – всім необхідним медичним обладнанням та медикаментами.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи

 

 

 

Органи влади