Про затвердження вартості квитка з перевезення пасажирів по місту пасажирським транспортом в режимі маршрутки

  18 січня 2018р. відбулася 29 сесія 7 скликання на якій розглядалось «Про затвердження вартості квитка з перевезення пасажирів по місту пасажирським транспортом в режимі маршрутки». Розглянувши клопотання приватних перевізників, які надають послуги з перевезення пасажирів по місту ФОП Рябчун А.М., ФОП Руденко О.Л., ФОП В.М.Слінченко, згідно укладених договорів та керуючись ст.ст.6,7 Закону України

«Про автомобільний транспорт», ст.ст.4,6,40 Закону України «Про транспорт», ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.9 Закону України «Про ціни і ціноутворення», «Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», затверджені постановою КМУ від 18.02.1997р №176, у редакції постанови КМУ від 26.09.2007р. №1184 сесія міської ради вирішила:

  1. Погодити вартість квитка на перевезення одного пасажира по місту автомобільним транспортом приватних перевізників в розмірі 5грн.
  2. Дане рішення вступає в силу з 01 лютого 2018року та підлягає опублікуванню в районній газеті «Колос» , та на сайті міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування бюджету, фінансів та цін(голова комісії Власюк Л.М. ).

  Міський голова А.Білик

 

 

  Тарифи