Відповідно до п.34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 8, 19 та 21, пункту 2 статті 20 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Мінрегіону України від 16.11.2011 року № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», що зареєстрований у Міністерстві юстиції України від 20.12.2011 року №1468/20206 та ДБН Б.1.1-9:2009, враховуючи

Рішення 16 сесії 7 скликання Погребищенської міської ради №103 від 19.01.2017 року «Про розроблення детального плану території", протокол засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації №8 від 27.07.2017 року, розглянувши Детальний план території окремої земельної ділянки для розміщення об'єктів енергогенеруючих підприємств орієнтовною площею 25,0 га в межах м. Погребище, Вінницької області, із врахованими зауваженнями та пропозиціями державних органів, що надавали висновки до проекту, сесія міської ради

  Вирішила:

  1. Затвердити Детальний план території окремої земельної ділянки для розміщення об'єктів енергогенеруючих підприємств орієнтовною площею 25,0 га в межах м. Погребище, Вінницької області (надалі - Детальний план).
  2. Передати матеріали затвердженого Детального плану на зберігання відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації та Департаменту будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації, як невід’ємну частину планування території району та міста.
  3. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (Коріненко В.В.) врахувати матеріали затвердженого Детального плану при коригуванні Схеми планування території району та міста.
  4. Виконавчому комітету міської ради (Єфімовському) оприлюднити матеріали затвердженого Детального плану на офіційному веб-сайті міської ради протягом 10 робочих днів з дня його затвердження.
  5. Контроль за виконанням даною рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регулювання земельних відносин, охороні навколишнього природного середовища, житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення (Семко С.А.).

  Міський голова А.М. Білик

  1. Рішення (Скачати)
  2. Відомість креслень комплекту ДПТ (Скачати)
  3. Cхема розмiщення в населеному пунктi (Скачати)
  4. Креслення (Скачати)
  5. Пояснювальна записка сонячна електростанцiя м. Погребище (Скачати)