25 липня відбулись похорони добровольця, колишнього бійця батальйону «Айдар» Віктора Супруна, який загинув напередодні внаслідок нещасного випадку.

  Попрощатись з відважним воїном-добровольцем біля оселі господаря зібрались окрім рідних та близьких, мешканці міста, сусіди, колишні найкращі друзі-однокласники, його побратими з батальйону та учасники АТО Погребищенського району.

  В траурній церемонії також взяли участь міський голова А.Білик, голова Погребищенської райдержадміністрації І.Вінник, голова районної ради В.Волинський та районний військовий комісар капітан О. Тригуб.

  Відкриваючи мітинг-реквієм міський голова А.Білик зазначив, що Віктор народився 30 вересня 1969 року в м.Погребище. З 1976 по 1985 роки навчався у Погребищенській восьмирічній школі №2. Після її закінчення здобув спеціальність теплотехнолога у Вінницькому політехнічному технікумі. Працював на різних підприємствах, зокрема Погребищенському цукровому заводі. Потім займався будівельно-ремонтними роботами, мав свій невеликий бізнес.

  З серпня 2014-го пішов добровольцем на Схід України захищати територіальну цілісність та незалежність Батьківщини. Через рік, після виконання свого військового обов’язку, звільнився в запас. Планував знову зайнятись будівельно-ремонтними роботами, щоб допомагати двом донькам – Марині та Вікторії.

  Районний військовий комісар капітан О. Тригуб у своєму виступі зазначив, що трагічні обставини загибелі Віктора не зменшують того факту, що у найважчі для суверенітету та територіальної цілісності України часи саме такі добровольці зупинили російського агресора на Сході України. І легендарний добробат «Айдар» на Луганщині підставив могутнє плече Збройним Силам України.

  Від побратимів Руслана із Гайсина, Владислава із Конотопа, Ірини із Києва, Станіслава із Київщини, Богдана із Тернополя, Сергія, Романа та Володимира із Харкова зі словами скорботи і підтримки, із закликами зберігати єдність та спільно боронити Україну до учасників мітингу-реквієму звернувся командир батальйону «Айдар» М.Петрушин. «При виконанні бойових завдань, Віктор проявляв велику хоробрість та відвагу. Він був людяний, добрий, відзивчивий», - наголосив комбат.

  Земляки проводжали Віктора у скорботі, зі сльозами на очах та з молитвою щирою, яку відслужили священнослужителі УПЦ КП.

  Виконавчий комітет міської ради