У м.Погребище, в Музеї учасників АТО/ООС, відбулася презентація книги військового журналіста підполковника ЗСУ Сергія Камінського під назвою «Народні панцерники», над якою автор працював чотири роки.

  В заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, учасники АТО/ООС Погребищенської громади, учні та вчителі містечкових шкіл, громадськість.

  Заступник міського голови Ігор Гордійчук привітав автора книги на гостинній Погребищенській землі подякував за книгу, побажав всіляких гараздів та подарував невеличкий презент.

  Директор районного краєзнавчого музею ім.Н.Присяжнюк Людмила Княжук представила автора книги. Сергій Камінський – кадровий офіцер-підполковник, наразі обіймає посаду заступника начальника ЦТРС МОУ, учасник бойових дій на сході України. Брав участь у низці проєктів, найвідоміший з яких – «Техніка війни» на 24 каналі про зброю, техніку України і світу.

  У своїй презентації він зазначив, що коли він дізнався від дружини Юлії, яка родом із м.Погребище, що погребищанин, учасник АТО/ООС Андрій Косовський збирає кошти на купівлю книги для Погребищенського музею АТО/ООС, то вирішив приїхати і особисто подарувати книгу для музею.

  Сергій Камінський зазначив, що головний меседж – це люди, які в той складний час, 2014–2015 роки, прагнули захистити своїх бійців, тому що переважно ці «народні панцерники» йшли в добровольчі батальйони. Це не заводські БТРи, вони не проходили ніяких випробувань на державному рівні, вони б їх і не пройшли, але вони давали бійцям надію на кращий захист.

  Книга розповідає про 75 унікальних саморобних броньовиків російсько-української війни. Вона містить 224 сторінки, цікаві історії, характеристики та сотні фотографій. Окремою фішкою є QR-коди на відео та сюжети про «Народні панцерники», які збиралися по крихтах автором весь цей час.

  Після презентації учасники заходу поспілкувались з автором.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради