03 червня 2021 року під головуванням заступника голови Погребищенської міської ради Тригуба Олександра Степановича в малій залі міської ради відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Відкрив засідання голова комісії Тригуб О.С., який представив призначеного начальника відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Скарбовійчука Сергія Миколайовича.

  Тригуб О.С. проінформував членів комісії про протокольні рішення засідання обласної комісії з питань техногенного-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №14 від 28 травня 2021 року.

  Про стан техногенно-екологічної безпеки та види надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території громади поінформував головний спеціаліст відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Остапець Ігор Олексійович. За результатами доповіді прийнято рішення затвердити План реагування органів управління і сил цивільного захисту Погребищенської міської територіальної громади у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій з відповідними додатками

  Про запровадження послаблення протиепідемічних заходів на території громади доповів голова комісії Тригуб О.С., він ознайомив членів комісії про те, що починаючи з 29 квітня 2021 року, Вінницька область перейшла з «помаранчевої» в «жовту» зону карантинних обмежень. На території Погребищенської територіальної громади продовжує спостерігатись певна стабілізація стану захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. За даними КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги Погребищенської міської ради» станом на 03.06.2021 року – загальна кількість хворих 7 чоловік, які знаходяться на амбулаторному лікуванню.

  За результатами засідання було оформлено відповідний протокол.

  Протокол засідання додається (Завантажити)

  Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами