Міський голова Сергій Волинський взяв участь у святі останнього дзвоника у КЗ «Погребищенський опорний заклад загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів №1», де у своєму виступі подякував вчителям за наполегливу працю з навчання та виховання дітей, школярам, на яких чекає пора канікул та відпочинку, побажав міцного здоров’я, благополуччя, творчих успіхів та невичерпної наснаги, одинадцятикласникам - успіхів в опануванні знань, виваженого обрання професії на все життя, реалізації ідей та досягнення поставлених цілей. Батькам випускників - оптимізму і віри у щасливе майбутнє їх дітей. Він подарував навчальному закладу оргтехніку.

  Зі словами вітань до присутніх у звернулися також начальник відділу освіти міської ради Анатолій Тимощук, директор школи Тетяна Носова, які привітали дружний шкільний колектив із успішним завершенням навчального року.

  Школярам – учасникам та призерам олімпіад, конкурсів, змагань вручено відзнаки, грамоти, подяки обласного, районного, міського та шкільного рівня.

  У зв’язку із пандемією коронавірусу та періодами онлайн - навчання, свято останнього дзвоника відбувається в загальноосвітніх закладах громади у різні дні.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради